چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند

توضیحات

کتاب «چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند» رابرت کیوساکی **

 

به احتمال زیاد اکثر ما رابرت کیوساکی را به واسطه کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول می‌شناسیم. کتابی که در تمام دنیا شناخته شده است و در ایران هم با استقبال خوبی مواجه شد. در این مطلب قصد داریم کتاب جدید کیوساکی یعنی چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند را به شما معرفی کنیم. کتابی که در رابطه با قدرت آموزش مالی واقعی در کسب ثروت است.

حتما شما هم این موضوع را شنیده‌اید که برای کمک به مردم می‌توان به دو صورت رفتار کرد. می‌توان به آن‌ها ماهی داد و یا می‌توان به آن‌ها ماهی‌گیری یاد داد. این کتاب برای دسته‌ی دوم نوشته شده است. یعنی شما اگر آموزش ماهی‌گیری به مردم را قبول دارید، این کتاب برای شماست و از خواندن آن لذت می‌برید. کیوساکی در این قوانین کسب و کار را آموزش می‌دهد. یا به عبارت دیگر می‌توان گفت قوانین پول را یاد می‌دهد. اینکه پول چطور می‌تواند برای شما کار کند.

این کتاب در چهار فصل نوشته شده است:

                        ۱- چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند

                 ۲- آموزش مالی چه چیزی نیست

                 ۳- آموزش مالی واقعی چیست؟

                 ۴- اقتصاد بی‌روح و ناخوشایند

این کتاب و کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول بر این اساس نوشته شده است که مدرسه و سیستم آموزش و پرورش، دانش‌آموزان را برای زندگی در آینده آماده نمی‌کند. آموزش‌های مدرسه بسیار قدیمی است و کسی با استفاده از آن‌ها نمی‌تواند در دنیای امروز که به سرعت در حال تغییر و تحول است، زندگی سطح بالایی داشته باشد. و مهم‌تر از این مسائل، این کتاب‌ها اشاره می‌کنند که مدرسه هیچ آموزشی در زمینه مالی ندارند. تلاش رابرت کیوساکی پر کردن این خلا است.

 

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی «چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند» در ۲ قسمت

نویسنده : رابرت کیوساکی
مترجم : سمانه فلاح
تعداد صفحات : ۳۹۵ صفحه
حجم فایل : ۴۱٫۷  MB

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم