چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم

توضیحات

کتاب «چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم» – مارک فیشر/مارک آلن

همه ما انسان‌ ها آرزوی مشترکی داریم: برخورداری از یک زندگی ایده‌ آل و دستیابی به ثروت و شهرت از راه های صحیح. همه ما از راه های مختلف با افراد موفق و برتر در حوزه‌ های مختلفی مثل ورزش، سیاست، اقتصاد و … آشنا شده و حسرت دستیابی به موفقیت‌ های بزرگ آنان را داریم. اما سؤالی که در این میان مهم و تأثیرگذار می باشد، آن است که آیا افراد موفق و برتر از روش‌ های عجیب و خارق العاده ای برای رسیدن به اهداف خود بهره می‌ گیرند؟ آیا افراد موفق همگی نخبه بوده و از پشتیبانی‌ های قوی خانوادگی برخوردارند؟
کتاب چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم؟ به شما گوشزد می‌ کند که اغلب افراد بزرگ در دوران کودکی خود با سختی‌ ها و مشکلات مختلفی مواجه بودند، بیشتر آنها حتی در زمان تحصیل افرادی با قدرت گیرایی پایین محسوب می شدند و اکثر آنها از داشتن خانواده ثروتمند و فرهیخته محروم بودند، اما همگی، یک وجه مشترک داشتند: یک روز در زندگی‌ شان تصمیم گرفتند سرنوشت‌ خود را در دست بگیرند.
این کتاب با ذکر نکات ریز اما کلیدی در مسیر موفقیت، به شما کمک می‌ کند گام‌ های ابتدایی در این مسیر را به درستی برداشته و با شناخت صحیح از اولویت‌ ها، برای زندگی آینده خود به خوبی برنامه ریزی کنید. قدرت و ثروت، شهرت و اعتبار موهبتی است که هیچ گاه یک روزه به دست نمی آید و باید برای رسیدن به آن، اهداف، برنامه‌ ها و شیوه‌ های صحیحی را به کار گرفت.
کتاب حاضر با الگوبرداری از زندگی افراد موفق، گام‌ های موفقیت را یک به یک شرح داده و شما را با مسیر به ظاهر پیچیده و عجیب موفقیت آشنا می‌ سازد.
اهداف کتاب:
ـ آشناسازی افراد با رموز ساده اما مهم و تأثیرگذار موفقیت
ـ ایجاد توانایی شناخت موقعیت‌ های مهم زندگی و چگونگی بهره گیری از آنها
ـ ایجاد انگیزه و باور توانستن در افراد و بالابردن اعتماد به نفس آنها در مسیر زندگی
ـ آموزش مفهوم زمان، پشتکار و تلاش در فرآیند موفق شدن
ـ آموزش مفهوم صحیح زندگی و لذت بردن از آن در کنار تلاش برای دستیابی به موفقیت
ـ وسعت بخشیدن به تفکر و اندیشه ی افراد به منظور بهبود عملکردشان

 

دانلود رایگان کتاب صوتی “چگونه مانند میلیونرها فکر کنیم”

 نویسنده : مارک فیشر و مارک آلن

 مترجم: مهدی قراچه داغی

MB حجم کل فایل : ۸۱

دانلود کن