رویای سرنوشت

0 تومان

توضیحات

کتاب “رویای سرنوشت – آنتونی رابینز”

همه ما رویاها و آرزوهایی داریم … همه ما در اعماق روح خود می خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم، می توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم، می توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم.
آرزوی شما چیست ؟ شاید رویایی است که آن را فراموش کرده اید و یا در شرف زوال و نابودی است. اگر آرزوی شما عملی می شد، وضع امروزی شما چگونه بود ؟
اکنون چند لحظه وقت صرف کنید و دردویا و آرزوی خود فرو بروید و ببینید خواسته واقعی شما در زندگی چیست ؟
کارهایی که گاه به گاه انجام می دهیم، ملاک نیستند، بلکه اعمال دائمی ما هستند که نقش تعیین کننده دارند. پدر همه اعمال ما چیست ؟ چه عملی در نهایت، تعیین کننده شخصیت و راه زندگانی ماست ؟
پاسخ این پرسش در کلمه تصمیم نهفته است. در لحظات تصمیم گیری است که سرنوشت ما رقم زده می شود. من بیش از هرچیز، اعتقاد دارم که آنچه سرنوشت ما را تعیین می کند، شرایط زندگیمان نیست، بلکه تصمیم های ماست.
هم اکنون آگاهانه هدفهای خود را انتخاب کنید.
روز اول : هدفهای مربوط به رشد فردی
روز دوم : هدفهای شغلی واقتصادی
روز سوم : هدفهای تفریحی و ماجراجویانه
روز چهارم : هدفهای معنوی و اجتماعی
فرمول موفقیت نهایی
۱ – ابتدا خواسته خود را مشخص کنید .( دقیق باشید! روشنی بیان نوعی قدرت است).
۲ – دست به عمل بزنید.( زیرا داشتن آرزو کافی نیست).
۳ – ببینید نحوه عملکرد شما برای رسیدن به هدف، مفید و موثر است یانه .( برای یک فرضیه بی ارزش ، نیرو خود را بیهوده هدر ندهید).
۴ – فرضیات و شیوه کار خود را آنقدر عوض کنید تا به هدف برسید.( قابلیت انعطاف، باعث می شود که نظرات تازه ای پیدا کنید و به نتایج تازه تری برسید.

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی “رویای سرنوشت”

نویسنده : آنتونی رابینز
مترجم : —
تعداد صفحات : ۱۰۱ صفحه
حجم فایل : ۹۵۶ KB

رایگان-دانلود کن