توضیحات

کتاب «رقص عقاب ها» امیر حسین مظاهری سیف **

 

کتاب «رقص عقابها» اولین رمان آموزش مدیریت در کشور است که با استفاده از حوادث واقعی زندگی ۵ برندساز ایرانی توانسته است به آموزش غیر مستقیم بپردازد. بهروز فروتن «بنیان گذار و مؤسس محصولات غذائی بهروز»، ظهیری «بنیان گذار و مؤسس محصولات غذائی مهرام»، جهانگیری «بنیان گذار و مؤسس کارخانه کندلوس و هگزان سیمین»، بابک بختیار ی«بنیان گذار و مؤسس آیس پک و سال سال» و شهرام فخار«مبتکر غذاهای بدون روغن در ایران و مؤسس رستوران های زنجیره ای پدر خوب»، کار آفرینانی هستند که خاطرات و تجربیاتشان در راستای آموزش کار آفرینی در این کتاب به تحریر آمده است.

در این کتاب خواننده با موضوعاتی چون «چگونه با ۳۰۰ میلیون بدهی آیس پک را ساختم؟ چه حادثه ای دانشجوی معلمی را بر مسند مهرام نشاند؟ نصیحتی که ورشکسته ای را مالک بهروز کرد؟ چه تفاوتی پدر خوب را سرآمد فست فودهای کشور کرد؟ از جمع آوری بشکه تا تاسیس کارخانجات هگزان شیمی؟» آشنا می شود.

در بخشی از این کتاب می خوانیم: «… فرید روی تختش نشسته بود و از ضرری که بابت شرکتش خورده بود، از اوضاع کشور که استعداد او را کشف نمی کرد و شکست عشقی اش برای پیرمرد صحبت می کرد. پیرمرد رو به فرید کرد و پرسید: «برای بیرون رفتن از این حال و روز چه برنامه ای داری؟»

«برنامه؟ هه! فایده ای نداره. من این همه کار کردم الان اینجام… تو این مملکتِ… لعنت بر شیطون. اینجا مگه میشه کار کرد، برنامه ریزی کرد؟». پیرمرد که شبیه مدیران کارکشته رفتار می کرد لبخندی زد و گفت: «من هم یه روزی مثل تو …»…» و…….ادامه داستان رو گوش کنید..

 

دانلود رایگان کتاب صوتی «رقص عقاب ها»

 نویسنده : امیر حسین مظاهری سیف

MB حجم کل فایل صوتی  : ۱۱۲

رایگان-دانلود کن