جوجه اردک زشت درون

توضیحات

کتاب «جوجه اردک زشت درون» دبی فورد **

 

دبی فورد، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است، در سایت پانته آ شاپ علاوه بر کتاب « جوجه اردک زشت درون » کتاب دیگری از این نویسنده با عنوان بهترین سال زندگی قرار دارد. در ادامه به معرفی کتاب جوجه اردک زشت درون می پردازیم.

ماسکی زیبا به چهره ولی احساسی بد در درون. احساس بدی که قدرت ما را برای زیستن زندگی دلخواهمان از ما می‌گیرد.

وحشتناک‌ترین این که در مقطعی از زمان شاید حس کنیم دیگر زندگی ما درست شدنی نیست و شروع کنیم به تخریب همه دستاوردهای زندگی.

اما جالب است بدانید همه قدرت شما برای دست‌یابی به خواسته‌ها و آرزوهایتان و کسب اعتماد به نفسی تازه در دوستی و پذیرش همین زشتی‌های درون‌تان است.

چه چیزی را از خودتان پنهان می‌کنید؟

چرا تا این حد به دلیل خودخواهی دوستان، تنبلی همکاران، غرور افراد خانواده یا حتی بی‌ادبی فردی غریبه ناراحت و عصبانی می‌شویم؟

چرا مشکلات قدیمی تا این اندازه ساده و این‌قدر سخت ما را دوباره و دوباره گرفتار خود می‌کنند؟

کتاب جوجه اردک زشت درون ، کتابی برای خودشناسی و ایجاد تغییرات مثبت است .

کتاب جوجه اردک زشت درون اثر دبی فورد درباره برداشتن نقاب از بخشی از وجود شماست که روابطتان را تخریب و روحتان را خراب می کند. و شما را از رسیدن به رویاها و آرزوهایتان بازمیدارد. همان بخشی از وجودتان که روان شناس مشهور کارل گوستاو یونگ آن را سایه نامگذاری کرده.

دبی فورد در این کتاب توضیح می‌دهد که مشکلات قدیمی ما را به نیمه‌ی تاریک‌مان راهنمایی می‌کنند. نیمه‌ی تاریک ما همان احساسات و ویژگی‌هایی است که از آنها بیشترین هراس را داریم.

در این کتاب راهنمای روشنگر، دبی‌فورد توضیح می‌دهد که چگونه ما نیمه‌ی تاریک خود را پنهان یا انکار می‌کنیم، این ویژگی‌ها را در خود نمی‌پذیریم و به خود اجازه نمی‌دهیم تا به شکلی واقعی و حقیقی زندگی کنیم. در این کتاب او نشان می‌دهد که شناخت و پذیرش این به اصطلاح ضعف‌های‌مان ممکن است و در حقیقت این ویژگی‌ها شاید آن‌قدر مهم باشند که موجب آشکار شدن توانایی‌های پنهان‌مان شوند.

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی «جوجه اردک زشت درون»

نویسنده : دبی فورد
مترجم : فرشید قهرمانی
تعداد صفحات : ۲۲۶ صفحه
حجم فایل : ۴۷  MB

دانلود کن