توضیحات

کتاب «آرامش» استر و جری هیکس **

 

در سفر اسرار آمیز زندگیمان دائماً به دنبال پاسخی برای سوالاتمان هستیم.

ما همیشه می خواهیم کنترل زندگیمان را بدست بگیریم اما نمی دانیم چگونه باید این کار را انجام دهیم.

ما همیشه می خواهیم ترس هایمان را، از کوچک ترین آنها در مورد بدن و روابط نزدیک مان تا بزرگترین آنها در مورد مرگ، حکومت و جهان و حتی ترس هایی که در مورد زندگی در سیارات دیگر داریم، از بین ببریم.

آموزه های کتاب آرامش

کتاب آرامش اثر استر و جری هیکس همه ترس ها را از بین می برد. ترس ها و نگرانی های ما، هر چه باشند. همچنین دستورالعمل های آسانی ارائه می دهد تا بتوانید فراتر از آن ترس ها یا مشکلات گام بردارید و لذت های زندگی را تجربه کنید.

این کتاب اعتماد به نفس تان را چنان بالا می برد که احساس خواهید کرد ابزار نامحدودی در دست دارید که به کمک آن می توانید در هر موقعیتی که پیش می آید موثر عمل کنید. در اثر این اعتماد به نفس، شما متوجه می شوید که هر کاری را می توانید انجام دهید.

به ما گفته شده است که کلام درس نمی دهد، بلکه تجربیات زندگی درس می دهند . وگرچه این کتاب حاوی کلام است ، با خواندن آن دریچه های جدیدی از روش های بهبود احساسات و باورها به رویتان گشوده خواهد شد. باورهای جدید شما هم ( توسط قوانین کائنات ) می توانند تجربیات جدید و شادی خلق کنند … و در اثر تجربیات مملواز شادی ، شما آگاهی بیشتری در مورد بهبود وضعیت زندگیتان کشف خواهید کرد.

 

دانلود رایگان کتاب الکترونیکی «آرامش»

نویسنده : استر و جری هیکس
مترجم : یلدا قبادی
تعداد صفحات : ۲۷۸ صفحه
حجم فایل : ۴٫۷۱  MB

دانلود کن