۱۷ باور و اعتقاد افراد ثروتمند

۱۷ باور و اعتقاد افراد ثروتمند

۱۷ باور و اعتقاد افراد ثروتمند

باورهای ثروتمندان ( خلاصه کتاب اسرار ذهن ثروتمند ) – تی هارو اکر

 

در این کتاب ۱۷ باور ثروتمندان را بیان کرده است که مطمئنا دانستن این موارد می تواند در زندگی شما ، در واقع در راه به رسیدن به ثروت مفید باشد که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد و پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از بقیه موارد این فایل Pdf را دانلود کنید.

چه تفاوتهایی بین ثروتمندان و فقرا در نحوه اندیشیدن و باورها وجود دارد؟

باور شماره ۱ : آدمهای ثروتمند معتقدند: من، زندگی خویش را خودم میسازم. آدمهای فقیر معتقدند: زندگی برای من تصادفی پیش می آید.

باور شماره۲: ثروتمندان با پول، با هدف برنده شدن بازی می کنند. افراد فقیر با پول، با هدف بازنده نشدن بازی می کنند.هدف آدمهایی که به معنای واقعی ثروتمند هستند، داشتن دارایی و خیر و برکت زیاد است، نه به مقدار کم که فقط بتوانند مخارجشان را تامین کنند، بلکه به مقدار خیلی زیاد.

باور شماره۳: افراد ثروتمند متعهد به ثروتمند شدن و بهبود زندگیشان هستند. افراد فقیر آرزومند ثروتمند شدن هستند.

باور شماره۴: ثروتمندان بزرگ و گسترده میاندیشند افراد فقیر محدود می اندیشند. کلمه کلیدی در اینجا ارزش است. این نکته را مهم بدانید که چهار عامل، ارزش شما را در بازارتعیین می کند: عرضه، تقاضا، کیفیت، کمیت.بیشتر مردم بازی کوچک در لیگهای پایینتر را انتخاب میکنند. چرا؟ اول به خاطر ترس، آنها شکست را با مرگ برابر می بینند و حتی از موفقیت بیشتر گریزانند. دوم اینکه آنها احساس کوچکی و بی لیاقتی می کنند .

باور شماره۵: آدمهای ثروتمند بر روی فرصتها تمرکز میکنند. آدمهای فقیر بر روی موانع تمرکز می کنند…………….

برای ادامه مقاله روی دکمه زیر کلیک کنید :

دریافت مقاله


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *