قانون جذب برای ازدواج

قانون جذب برای ازدواج

قانون جذب برای ازدواج

همه افراد در زندگی برای ازدواج و همسر ایده‌آل خود دارای معیار‌هایی هستند، آنها دوست دارند شخصی که با آن‌ها همراه می‌شود دارای ویژگی‌ها و خصوصیابی باشد که آن‌ها مد نظر دارند، افراد زمانی احساس خوشبختی می‌کنند که با فرد مورد نظر خود با شرایط و ویژگی هایی که قبلا انتخاب کرده‌اند ازدواج می‌کنند. اما سوال اینجاست که این شخص با این ویژگی ها را چطور پیدا کنیم ؟ آیا میتوان از قانون جذب برای ازدواج استفاده کرد ؟

قانون جذب برای ازدواج

چگونه همسر دلخواه خود را جذب کنیم ؟

شما می توانید از قانون جذب برای ازدواج که از تاثیر گذارترین قوانین جهان هستی است استفاده کنید، این قانون می‌تواند در زمینه ازدواج و پیدا کردن همسر مورد نظر به افراد کمک کند تا شخص مورد نظر خود را برای ازدواج پیدا کنند.

اولین گامِ قانون جذب برای ازدواج

اولین اقدامی که لازم است برای استفاده از قانون جذب برای ازدواج انجام دهید این است که بنشینید و با خود بررسی کنید، با خود فکر کنید که دوست دارید همسر شما دارای چه ویژگی‌ها و خصوصیاتی باشد؟

قانون جذب برای ازدواج زمانی عمل می کند که این خصوصیات به صورت دقیق، واضح و مشخص یادداشت شده باشد.

لیستی از ویژگی‌های همسر دلخواه‌تان را برای ازدواج تهیه کنید، و تمام آن‌ها را به صورت دقیق و با تمام جزئیات (جزء به جزء و با تمام دقت) یادداشت کنید.

شما باید به صورتی این موارد را یادداشت کنید که زمانیکه به آنها نگاه می‌کنید دقیقا بتوانید آن شخص با آن ویژگی‌هایی که یادداشت کرده اید را در ذهن خود تصور کنید. سعی کنید همه آنچه را که در ذهن خود دارید روی کاغذ بیاورید، و چیزی را از قلم نیاندازید.

به طور مثال شخصی بدنبال همسری مناسب برای ازدواج است، اما ویژگی‌هایی که دوست دارد همسر آینده‌اش داشته باشید را یادداشت نمی‌کند و یا به طور کامل نمی‌نویسد، چه اتفاقی برایش می‌افتد؟

قطعا پیشنهاد‌هایی برای ازدواج به او می‌شود، یا افرادی را به او برای ازدواج معرفی می‌کنند، به احتمال زیاد آن افراد تمام آن خصوصیاتی که در ذهن خود دارد را ندارند، بلکه ممکن است دارای شرایطی باشند یا ویژگی‌هایی داشته باشند که او دوست ندارد (به طور مثال تحصیلاتش کم باشد، یا قدش کوتاه باشد و … )

چرا که او به طور دقیق مشخص نکرده است، فردی که می‌خواهد به عنوان همسر بپذیرد دارای چه ویژگی‌هایی باشد و این کار منجر می‌شود به اینکه قانون جذب برای ازدواج افرادی متفاوت و با ویژگی هایی متفاوت را به سمت شخص هدایت می کند.

اما زمانیکه به طور کاملا دقیق شما می‌دانید چه ویژگی هایی را می خواهید و چه احساساتی را دوست دارد تجربه کنید و همچنین آنها را به صورت شفاف و واضح یادداشت می‌کنید، قانون جذب برای ازدواج بسیار به شما کمک خواهد کرد که به فرد یا افرادی با همان خصوصیات را در مسیر زندگی خود برخورد کنید.

قانون جذب برای ازدواج

جملات را با فعل مثبت یادداشت کنید

سعی کنید تمام جملات خود را با فعل مثبت بنویسید و به هیچ عنوان از افعال منفی استفاده نکنید، زیرا که کائنات فعل را متوجه نمی‌شوند و فقط کلمه کلیدی شما را درک می‌کنند.

به طور مثال : زمانیکه یادداشت می کنید : تنبل نباشد (جهان این را درک می کند که شما به دنبال فردی تنبل هستید و در مسیر شما از این دست افراد را بیشتر قرار می‌دهد)

شیوه صحیح :  فرد زرنگ و فعالی باشد.

یا مثالی دیگر: مریض نباشد (جهان فقط کلمه مریض را متوجه می‌شود و افرادی با این ویژگی را بیشتر ملاقات خواهید کرد)

شیوه صحیح : فردی سالم و تندرست باشد.

گام بعدی قانون جذب برای ازدواج چیست ؟

بعد از اینکه تمام ویژگی‌ها را مکتوب کردید نوبت این است که بتوانید همه آنچه را که یادداشت کرده‌اید را تجسم کنید، باید بتوانید از قدرت ذهن خود استفاده کنید، و فردی با تمام جزئیاتی که نوشته‌اید تجسم کنید.

هر چقدر که این کار با بیشتر انجام دهید به جزئیات و شفافیت بیشتری می‌رسید، و ذهن شما بیشتر این موضوع را باور می‌کند.

در زمانیکه در حال تجسم کردن هستید نکته‌ای که وجود دارد این است که باید احساس خوبی داشته باشید، قانون جذب برای ازدواج بر اساس احساس شما عمل می‌کند، هر چقدر احساس بهتری داشه باشید با سرعت بسیار بیشتری به خواسته‌ی خود نزدیک می‌شوید.

طوری تصور کنید که گویا شخص مورد نظر در حال حاضر وجود دارد.

برای اینکه بتوانید بهتر تجسم کنید پیشنهاد می‌کنم برگه‌ای که تمام ویژگی‌ها را یادداشت کرده‌اید را روبرو خود قرار داده و حتما تمام احساساتی که می خواهید با آن شخص تجربه کنید را بنویسید و بعد از روی آن شروع به تجسم کنید و سعی کنید تمام خصوصیاتی که نوشته‌اید و احساساتی که می‌خواهید داشته باشید را تصور و تجسم کنید.

قانون جذب برای ازدواج

چقدر تجسم کنیم ؟

هرچقدر بیشتر بتوانید کار تجسم را انجام دهید، و همچنین در حین انجام دادن تمرکز بیشتری داشته باشید قطعا طبق قانون جذب نتایج پررنگ‌تری را خواهید گرفت.

اما طبق تحقیقانی که انجام شده است اگر بتوانید به مدت ۶۸ ثانیه با تمرکز کامل تجسم کنید، فرکانس بسیاری قوی به جهان هستی ارسال خواهید کرد و طبق قانون جذب مشابه آن را در زندگی خود دریافت خواهید کرد.

نکته ای که وجود دارد این است که اگر می‌خواهید قدرت این قانون بیشتر شود نیاز است که واقعا به قانون جذب برای ازدواج ایمان داشته باشید، به طور کامل باور کنید که می‌توانید از قانون جذب برای ازدواج استفاده کنید .

چگونگی را به خدا بسپارید

خیلی از افراد این سوال را می پرسند که قرار است چطوری من به همسر دلخواه خودم برسم؟

از چه راهی ؟

از چه طریقی ؟

و افرادی دیگر راه و روش خاصی را مشخص می‌کنند، و دوست دارند از یک طریق خاص این اتفاق بیوفتد.

شما در مسیر استفاده از قانون جذب برای ازدواج به “چگونگی” کاری نداشته باشید، شما وظیفه خودتان را به صورت صحیح انجام دهید و چگونگی را به خدا بسپارید، دست خدا را نبندید شاید قرار است از راهی که حتی شما نمی‌توانید آن را تصور کنید این اتفاق برای شما رخ دهد.

 

اقدامک :

اگر میخواهید از قانون جذب برای ازدواج استفاده کنید همین الان برگه‌ای بردارید و تمام ویژگی‌هایی که می‌خواهید همسر آینده شما آن را داشته باشد با تمام جزئیات به صورت شفاف و دقیق یادداشت کنید و روزانه زمان‌هایی را برای تجسم طبق توضیحاتی که در مقاله داده شده است اختصاص دهید.

منبع : http://imanborji.ir


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *