زندگی در مسیر کمال(تکنولوژی فکر ۲)

زندگی در مسیر کمال(تکنولوژی فکر ۲)

زندگی در مسیر کمال(تکنولوژی فکر ۲)

تکنولوژی فکر یک سیستم جدید برنامه‌ریزی در ضمیر ناخودآگاه انسان است که از طریق آن تحولی عظیم در نظام فکر، شخصیت، باورها و روحیه‌ی یک انسان ایجاد می‌شود.

دکتر علیرضا آزمندیان ضمن ۱۲ سال تحقیق و تدریس در دانشگاههای آمریکا و در عین حال با مطالعات علمی پیرامون قدرت فکر به تبادل اطلاعات با دانشمندان این رشته پرداخت و ضمن شرکت در کنفرانس‌های علمی تکنولوژی‌فکر، سالها در راستای توسعه این پدیده بزرگ قرن تحقیق و تدریس نمود و سرانجام برای انتقال دستاوردهای بی‌نظیر تکنولوژی‌فکر به هموطنان ایرانی خود در سال ۱۳۷۶ به ایران مراجعت‌کرد. وی ضمن عضویت در هیئت علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران و تدریس مباحث مهندسی صنایع و سیستم ها در این دانشگاه، به تأسیس مؤسسه فرهنگی علمی پدیده فکر اقدام‌کرد و با تشکیل کلاسهای تکنولوژی فکر به بسط و گسترش این تکنولوژی در ایران پرداخت و با تحولات بزرگی که در نظام فکری و باورهای دانشجویان خود ایجاد کرد زندگی آنها را به کلی متحول ساخت. دکتر علیرضا آزمندیان پس از سفر به بیش از ۵۰ کشور جهان  از جمله کشورهای آسیایی، آفریقایی، اروپایی،آمریکا و کانادا و مطالعه مبانی ذهن، قدرت بیکران فکر انسان و با اشراف به مکانیسم های فکر، باور و برنامه‌ریزی سیستم ضمیر ناخودآگاه انسان، امروز در خدمت مردم عزیز ایران است تا با استفاده از دستاوردهای علمی خود ضمن ایجاد تغییرات اساسی در نظام فکری شان به پالایش شخصیت آنان پرداخته و با ایجاد تحولی شگرف در آنها ، انسانهای شاد و بشاش، هدفمند، با انگیزه، توانمند و مصمم با شخصیت و اعتماد به نفس کامل و با عشق و امید برای زندگی عالی و پرحاصل برای ایران اسلامی ما تربیت‌کند.

 بخشی از سمینار زندگی در مسیر کمال از دکتر علیرضا آزمندیان که به صورت صوتی در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده شده است… در این سخنرانی دکتر علیرضا آزمندیان به نکات خیلی مهمی در مورد رسیدن به یک زندگی آرمانی و کمال گرایی….. و همچنین مشخصه های یک انسان که در این دنیا در بهشت زندگی می کند رو بیان می کند….

 سمینار صوتی زندگی در مسیر کمال

گوینده : دکتر علیرضا آزمندیان

حجم فایل : ۲۱ KB

 دانلود فایل صوتی قسمت یکم تا دوازدهم  “زندگی در مسیر کمال”

دانلود کن

 


 

2 دیدگاه در “زندگی در مسیر کمال(تکنولوژی فکر ۲)

    1. سلام…متشکرم از شما …برای شما هم ارزوی موفقیت و سلامتی و ثروت و داریم..با تشکر مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *